Agnieszka Pujsza-Pomorska

Współzałożycielka w 2013 roku i prezes Stowarzyszenia Pomocy Osobom ze Spektrum Autyzmu „Niebieski Skarb”.  Wykorzystuje swoją wiedzę z zakresu administracji i rachunkowości w pracy społecznej. Jest m.in., twórca akcji „Bezpłatny PIT” a będąc radną powiatową  (2006 – 2014) była przewodniczącą  Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu.  Zawodowo jest od lutego 2016 roku główną księgową w Zakładzie Komunikacji Miejskiej.

Dlaczego kandyduję do Rady Powiatu Lęborskiego?

Jako osoba aktywna, zaangażowana w lokalne sprawy w tym problemy społeczne i działania na rzecz osób niepełnosprawnych wiem z jakimi wyzwaniami i przeciwnościami mierzą się mieszkańcy naszego miasta i powiatu.

Na co dzień spotykam się z ludźmi wykluczonymi, chorymi, niesamodzielnymi. Widzę bezradność, ubóstwo, cierpienie. Sama jestem matką niepełnosprawnego dziecka i znam wielu innych rodziców w mojej sytuacji. Swoją aktywnością, umiejętnością znalezienia sojuszników udowodniłam, że i tutaj, lokalnie możemy zrobić wiele.

Do Rady Powiatu Lęborskiego kandyduję z lokalnej, bezpartyjnej listy KWW Ziemia Lęborska. Moją siłą jest wykształcenie, kompetencje nabyte w pracy samorządowej, pozarządowej i społecznej, rodzina i przyjaciele.

Jestem stąd, z Lęborka, z ulicy Słowackiego. Zależy mi aby moja i Państwa Mała Ojczyzna – Powiat Lęborski realizował potrzeby mieszkańców i był otwarty na dialog. Liczę na Państwa wsparcie podczas wyborów 21 października.

Poznaj mój pomysł na Powiat Lęborski

Zachęcam Państwa do zapoznania się z moimi propozycjami programowymi dla Powiatu Lęborskiego – poruszam tematy, którymi chcę się zająć w Radzie Powiatu.